logo

+38(050)3463389

Вернуться к списку

Очисний комплекс СОМ-ЗОМ

Array
Базовая цена с НДС
Цена 380000,00 ₴
Описание

СОМ-ЗОМ механічне перелопачування (перебуртування) з одночасним очищенням та частковим сушінням зерна на відкритих майданчиках і в зерноскладах; здійснює завантаження зерна в автотранспортні засоби з висотою борту до 4,5м

СОМ-ЗОМ- це самохідний зерноочисний комплекс, здатний самостійно виконувати безліч функцій: за допомогою завантажувального транспортера він сам завантажує зернову масу (колосових, круп'яних, зернобобових культур, кукурудзи, сорго і соняшнику), що надійшла з поля, у приймальний відсік, очищає і вивантажує вже очищене від домішок для сміття зерно з попередньою сушкою в автотранспорт або бурт. Висока продуктивність досягається методом повітряного очищення матеріалу та часткового його сушіння. Уніфікована конструкція машини СОМ-ЗОМ дозволяє використовувати її як зерноочищувачі та зернометал.

Машина має можливість розподілу зерна по периметру зерноскладу, завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м і дальністю кидання до 25 м. За допомогою сік-30 можна обробляти: насіння соняшника, всі варіанти зернових культур, кукурудзу, сорго, а також бобові. Габарити машини дозволяють використовувати її у невеликих ангарах та складах. Висока швидкість роботи збільшує обсяги виробництва за одиницю часу та дозволяє швидко перейти від етапу попередньої підготовки сировини до наступної стадії

 

24234

 

 

СОМ-ЗОМ — це самохідний зерноочисний комплекс, здатний самостійно виконувати безліч функцій: за допомогою завантажувального транспортера він сам завантажує зернову купу, що надійшла з поля (колосових, круп'яних, зернобобових культур, кукурудзи, сорго і соняшника) в приймальний відсік, очищає і вивантажує вже очищене від бур'янів домішок зерно з попереднім сушінням в автотранспорт або бурт.

Висока продуктивність досягається методом повітряного очищення матеріалу, що подається і часткового його сушіння.

Уніфікована конструкція машини СОМ-ЗОМ дозволяє використовувати її як зерноочисник та зернометал.

 

Машина має можливість розподілу зерна по периметру зерноскладу. Завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м та дальністю кидка до 25 м.

За допомогою СОМ-ЗОМ можна обробляти: насіння соняшнику, всі варіанти зернових культур, кукурудзу, сорго, а також бобові. Габарити машини дозволяють використовувати її у невеликих ангарах та складах. Висока швидкість роботи збільшує обсяги виробництва за одиницю часу та дозволяє швидко перейти від етапу попередньої підготовки сировини до наступної стадії.

СОМ-ЗОМ виконує механічне перелопачування (перебуртування) з одночасним очищенням та частковим сушінням зерна на відкритих майданчиках та в зерноскладах; здійснює навантаження зерна в автотранспортні засоби з висотою борту до 4,5 м.

 

Схема роботи СОМ-ЗОМ зображена на малюнку:

 

  1. З бурта купа зерна завантажувального елеватора 1 надходить у приймальну камеру блоку попереднього очищення 2, в якій рівномірним шаром надходить на решето сітчастого вібратора 3.
  2. Зернова купа проходить крізь решето сітчастого вібратора 3, відокремлюючись від великих домішок, які виводяться з машини по ходу руху позаду СОМ-ЗОМ.
  3. Зерновий матеріал, що містить легкі домішки, після сітчастого вібратора 3 потрапляє в аспіраційний канал 4. Потік повітря, який створює вентилятор, проходить крізь потік зерна, підхоплюючи легкі домішки.
  4. В осадовій камері 5 легкі домішки відокремлюються від потоку повітря за рахунок відцентрової сили. Чисте повітря надходить знову у вентилятор, а легкі домішки шнеком 7 виводяться з машини ліворуч по ходу руху СОМ-ЗОМ.
  5. Після аспіраційного каналу очищене зерно транспортером 6 подається у триммер 8, де потрапляючи на стрічку зерновий матеріал отримує прискорення та по трубі 9 вивантажується з машини.
  6. Оператор СОМ-ЗОМ може змінювати напрям польоту зерна за допомогою повороту тримера на кут до 180 градусів, тобто. складувати чи завантажувати очищене зерно у транспортні засоби як ззаду, і збоку СОМ-ЗОМ. Очищене зерно може складуватися або завантажуватися на висоту до 10 метрів і дальністю до 25 метрів.

 

Основніхарактеристики:

Виробник  

Завод Мороза

Країна виробник

Україна

Витрата електроенергії

кВт/год на 1 тонну зерна, не більше

0.28

Додаткові характеристики

Далекість польоту зерна від точки викиду, метрів

до 25 (регулюється)

Привід

електричний

Продуктивність, тон за годину

15-30 залежно від вологості та засміченості

Висота в робочому положенні, метри

3,3-4,1

Вага, тон

1.85

Тип машини

самохідний

Кут повороту трммера, градусів

180

Споживана потужність, кВт

14

Освітлення

2 фари

Висота навантаження зерна, метрів

до 10

Ширина захоплення бурта зерна, метрів

5,1

Кількість операторів для управління роботою комплексу

1

Габаритні розміри в робочому положенні (Ш*Д*В)

5,1х8,3х3,7

Габаритні розміри в транспортному положенні (Ш*Д*В)

3,3х8,3х3,7

 

 

  Відео  СОМ-ЗОМ