logo

+38(050)3463389

Вернуться к списку

Очисник вороху посилений ОВУ-25У зі збільшеним вивантаженням

Описание

 

Зерноочисні машини

   Зерноочисні машини призначені для очищення зерна від різних домішок. Домішки можуть з'являється на різних етапах: при вирощуванні, а також при обмолоті. Основні види домішок – це бур'яни, лушпиння, мінеральні домішки тощо. Також цю техніку можна використовувати для очищення насіння цукрових буряків.

   Серед одних з найбільш популярних та затребуваних в Україні зерноочисних машин - очисник вороху ову-25. Принцип дії цієї машини ґрунтується виключно на фізичних та механічних властивостях сільськогосподарських культур. Для очищення їх від купи використовуються щітки, грати та потік повітря. Для підвищення якості очищення силу та потужність повітряного потоку можна регулювати. Комбінування кількох способів очищення підвищує якість процесів та кінцевого результату – готового очищеного продукту, що доводиться до промислової кондиції.   

 

      Зерноочисна машина вів 25 має наступні переваги: ​​00 084210

     ᐉ   прекрасна якість первинного очищення зернових від вороху;

     ᐉ   висока продуктивність (може досягати 25 тонн сировини на годину);

     ᐉ   економність;

     ᐉ   висока потужність;

     ᐉ   простість експлуатації;

     ᐉ   автоматизація процесів (для роботи з машиною необхідний лише один оператор, завдання якого – завантаження сировини для первинного очищення та подальше вивантаження вже очищеного продукту);

     ᐉ   надійність та довговічність;

     ᐉ  можливість працювати за будь-яких умов.

     Зерноочисна машина не пошкоджує зерно і зводить до мінімуму ризики. Крім того, його можна використовувати для додаткових завдань: наприклад, для навантаження вороху, але за умови, що ширина вороху не перевищує 4,5 метра.

    Такий очищувач є самохідною технікою, тому додатковий транспорт для виконання завдань первинного очищення агропромислових культур не знадобиться.  Для збирання машини необхідно буквально кілька годин, і потім вона одразу готова до роботи. Варто окремо відзначити високу потужність ову-25. А ще той факт, що її робота не потребує додаткових витрат, що підвищує рентабельність.

     Очищувач вороха посилений ОВУ-25. Його головна відмінність - збільшена вивантаження, більший бампер і подвійний передній хід. У конструкцію очищення додані щітки (32 шт.) >

    Комплектація:

    1. Кабель КГ 4*4  - 30 м/п.

    2. Скринька ЗІП.

  Якщо говорити про очищувач ову-25 ціна його цілком доступна, вона значно нижча за закордонні аналоги, і тому такого плану техніка є оптимальною для сільськогосподарських українських підприємств.

   Купити очищувач вороху у компанії «Виробництво посиленої техніки» - вигідно. Ми готові запропонувати найпривабливіші ціни. Ми впевнені у високій якості нашої техніки і на будь-яку зерноочисну машину надається гарантія в один рік. Крім того, ми готові організувати доставку до будь-якої точки України.

Також ви можете придбати у нас оригінальні запчастини для очищувача вороху. Проконсультувати з усіх питань наші менеджери можуть вас індивідуально. Звонитку в робочий час. 

25 9876

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.