logo

+38(050)3463389

Вернуться к списку

Очисник вороху посилений ОВУ-25У з циклоном та триммером

Описание

Очищувач вороху ОВУ-25У з циклоном та триммером

 

    ОВУ-25У з циклоном та триммером – це модифікована версія популярного очищувача зерна. 

Головна його відмінність полягає в тому, що в цій моделі використовується циклон, який замінює пневмотранспортер і пилеотделитель. Це одна з останніх інноваційних розробок вітчизняного агропромислового машинобудування, і вдосконалена модель відрізняється ще більшою функціональністю та ефективністю.

    Очисник вороху поселений ОВУ-25У з циклоном, на відміну від стандартної моделі, зовсім не викидає легкі відходи та пил у простір під час своєї роботи. Тому працівники струмів отримали можливість працювати без респіраторів навіть за використання очищувача в закритому приміщенні.

    Очищення проводиться комплексна, вона поєднує кілька способів: механічне очищення за допомогою решіток і щіточок і очищення повітряним потоком. Потік повітря, так само, як і в стандартній універсальній моделі, можна регулювати та вибирати оптимальний режим для найбільш якісного очищення.

 

   Техніка дозволяє очищати зерно при вологості до 15 відсотків, з кількістю домішок, а наявність тримера (який дозволяє поворот в обидві сторони від осі на 125 градусів) ) дозволяє:

   - зробити процес завантаження вже очищеного зерна в автотранспорт безперервним;

  - рівномірно розподіляти зерно поле очищення під час завантаження складських приміщень.

foto ovu 25

 

До основних переваг удосконаленого очищувач

з тримером і циклоном можна віднести:

  - високу продуктивність;

   - автоматизацію практично всіх процесів;

   - удосконалення процесів завантаження та завантаження зерна;

   - можливість роботи без респіраторів;

   - простота в експлуатації;

   - надійність, висока якість, довговічність;

   - доступність ціни.

     

    Ця техніка дозволяє очищати будь-які зернові, а також соняшник, насіння цукрових буряків, сарго та інші сільськогосподарські культури.

    Окремо варто відзначити той факт, що практично всі робочі процеси в цій техніці автоматизовані за рахунок вбудованої автоматики. Для роботи з нею необхідний лише один оператор, який відповідає за завантаження зернових та вивантаження вже очищеного продукту. Це значно підвищує продуктивність вашого фермерського господарства. При цьому продуктивність роботи безпосередньо очищувача може досягати 25 тонн за годину.

   Додатково можна відзначити оптимальні габарити техніки, можливість працювати в будь-яких умовах та за будь-яких температур повітря.

   Якщо ви вирішили очисник вороху купити Україна виготовляє цю техніку. Зокрема, в нашій компанії ви можете придбати його за найнижчими цінами з річною гарантією якості. Ми виробляємо гарантійне та післягарантійне обслуговування нашої техніки. Є доставка по всій Україні.

   Крім того, ви можете купитиь універсальний зерноочисник ОВУ 25У за найпривабливішими цінами.

 

tr 555

tr 445

tr 335

 

Опція: циклон з турбіною  

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

 

Відео : Робота ОВС-25 з турбоциклоном.