logo

+38(050)3463389

Вернуться к списку

Зернометач ЗМ-120У з подвійним переднім ходом та диференціалом

Позиціонуємо нову розробку фахівців

нашого підприємства – зернометальник модернізований – ЗМ-120У.
Описание

 

Позиціонуємо нову розробку фахівців нашого підприємства – зернометальник модернізований – ЗМ-120У.

Характерними особливостями даної машини є його новаторські технічні, конструкційні рішення та показники.

  • З урахуванням збільшення потоку зерна встановлено завантажувальний транспортер і триммер підвищеної продуктивності. У приводі ходу пневмошини, редуктор та диференціал з плавним керуванням швидкістю ходу, що значно покращує технічні характеристики зернометателя та забезпечує збереження енергоресурсів.
  • Зернометальник ЗМ-120У забезпечує продуктивність 120 тонн на годину, з висотою складування до 8 метрів і дальністю кидання зерна до 25 метрів, що цілком прийнятно для завантаження зерновими найвіддаленіших куточків складських приміщень або перекидання насіннєвого чи іншого матеріалу на нове місце складування.
  • У зернометальнику ЗМ-120У вдалося значно знизити дроблення зернового матеріалу при його транспортуванні. При встановленій потужності електродвигунів лише 12,6 кВт витрата електроенергії на одну тонну зерна становить лише 0,08 кВт, що вигідно відрізняє наші машини від аналогів інших виробників.
  • На рамі з триточковою колісною ходовою базою розробники встановили механізм самопересування, завантажувальний скребковий транспортер з двома Т-подібними живильниками, триммер з поворотною рамою та електроприводи робочих механізмів.

 

 

 

 

 

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.