logo

+38(050)3629178

Вернуться к списку

Тракторний причіп 2ПТС-4 з бортами

Прицеп тракторный 2ПТС-4 от производителя - фото
Прицеп тракторный 2ПТС-4 от производителя - фото
Описание

Тракторний причіп 2ПТС-4

Призначений для перевезення різних сільськогосподарських та промислових вантажів по всіх видах доріг та в польових умовах.

Розвантаження причепа тракторного 2 птс 4 тристоронні, що дозволяє проводити розвантаження практично в будь-яких умовах і ситуаціях.

В якості додаткового обладнання пропонуються надставні борти трьох специфікацій:

  • надставні борти,
  • надставні суцільнометалеві борти,
  • надставні сітчасті борти.

Причіп тракторний самоскидний використовується для перевезення будь-яких типів вантажів, у тому числі агропродукції. Також дозволяє перевозити сипучі вантажі (наприклад, будівельні), крім каменю та скельних порід. Призначений для будь-яких типів доріг, підходить і для польових умов.

Платформа цього причепа досить містка, крім того, вона перекидається на кут 50 градусів на три сторони.

Ще одна перевага цього транспортного засобу - конструкція. Вона міцна та надійна.
Причіп 2ПТС-4 оснащений ресорною підвіскою, яка підходить для їзди ґрунтовими дорогами і навіть в умовах відсутності дороги.

Вантажна платформа причепа та його борту виготовлені з міцної сталі. Грунтовки та фарбування захищають сталеві поверхні від корозії.

Подбав виробник і про безпеку. До «плюсів» відноситься також надійна гальмівна система, яка має лише позитивні відгуки тих, хто вже використовує цю техніку у своїй роботі. Обладнаний причеп пневматичними гальмами.

Причіп самоскидний - техніка функціональна, надійна та міцна. До важливих переваг також належить те, що вона дуже невибаглива в експлуатації. Причіп має масу позитивних відгуків від тих, хто його вже придбав. Якщо резюмувати, можна охарактеризувати цей причіп як техніку, яка не підводить за жодних обставин.

 

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.