logo

+38(050)3629178

Вернуться к списку

Причіп самоскидний тракторний 2ПТС-4

Причіп самоскидний тракторний 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
прицеп тракторный самосвальный 2ПТС-4
Описание

 

Прицеп тракторний самоскид це надійна та потужна техніка та ваш надійний помічник у бізнесі. Використовується для перевезення будь-яких типів вантажів, зокрема агропродукції. Також дозволяє перевозити сипучі вантажі (наприклад, будівельних), крім каменю та скельних порід. Призначений для будь-яких типів доріг, підходить і для польових умов.

Платформа цього причепа досить містка, крім того, вона перекидається на кут 50 градусів на три сторони.

Ще одна перевага цього транспортного засобу - конструкція. Вона міцна і надійна. Тракторний причіп птс 4 оснащений ресорною підвіскою, яка підходить для їзди ґрунтовими дорогами і навіть в умовах відсутності дороги. Агрегатується з колісними тракторами класу 0,9 - 1,4 тс, обладнаними пневмо-гідросистемами.

Вантажна платформа причепа та його борти виготовлені з міцної сталі. Грунтовка та фарбування захищають сталеві поверхні від корозії.

Подбав виробник і про безпеку. До «плюсів» відноситься також надійна гальмівна система, яка має лише позитивні відгуки від тих, хто вже використовує цю техніку у своїй роботі. Обладнаний причеп пневматичними гальмами.

Причіп самоскидний – техніка функціональна, надійна та міцна. До важливих переваг також належить те, що вона дуже невибаглива в експлуатації.

До основних переваг цього транспортного засобу варто віднести:

- надійність;

- гарантія якості;

- зручна конструкція;

- зручність розвантаження (навантаження);

- можливість використання в різних умовах;

- доступна ціна.

Конструкція самоскидного тракторного причепа 2ПТС-4, а також його гальмівна система забезпечують надійну експлуатацію причепа.

Причіп має масу позитивних відгуків від тих, хто його вже придбав. Якщо резюмувати, можна охарактеризувати цей причіп як техніку, яка не підводить за жодних обставин.

Якщо говорити про тракторний причіп 2 птс 4 ціна його приємно вас здивує. У нас ви можете замовити цю техніку за цінами виробника. Як український виробник наша компанія входить до державної програми компенсації вартості сільськогосподарської продукції і 25% вартості причепа буде вам компенсовано.

Крім привабливих умов за вартістю, ми гарантуємо якість роботи продукції, доставку по Україні та зручні умови замовлення та оплати. Якщо у вас виникли додаткові питання, зв'яжіться з нашими консультантами. Тел+38(099)9424717

Якщо ви цінуєте простоту та надійність – це саме те, що вам потрібно!

 

 

 

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.