logo

+38(050)3629178

Вернуться к списку

Кормороздавач КТУ-10

кормораздачник КТУ-10
кормораздачник КТУ-10
Описание

Кормороздавальник КТУ-10 від виробника

   Сучасний кормороздавальник кту-10 – це багатофункціональна та надійна техніка. Його призначення - автоматизація та механізація процесу роздачі кормів. Це дозволяє суттєво скоротити час ручної праці і тим самим підвищити продуктивність та рентабельність господарства.

  Кормороздавачі цього типу використовуються можна використовувати на вигульних та літніх майданчиках, а також у приміщеннях, призначених для годування тварин. З його допомогою можна роздавати практично будь-які корми для великої рогатої худоби, причому як на одну, так і на дві сторони.

  Також цю техніку використовують при обслуговуванні машин для збирання кукурудзи та силосу – як транспортний причіп, що саморозвантажується, який вивантажується назад.

 

  Якщо говорити про кормороздавальник кту-10 ціна його цілком доступне. А у нас вона ще й значно нижча від європейських аналогів та інших українських виробників. До того ж, ми беремо участь у державній програмі підтримки аграрної сфери, і 25% вартості придбаної сільськогосподарської техніки вам компенсують з держбюджету.

 

   Кормороздавальник кту-10 принцип роботи має найпростіший. У кузов його завантажують підготовлені корми (підготовка включає подрібнення). Під час руху агрегату включається поздовжній транспортер – він подає корми до бітерів. Ті, у свою чергу, його подрібнюють і подають на поперечний транспортер, звідки він уже потрапляє в годівниці. Норма роздачі регулюється швидкістю руху трактора та поздовжнього транспортера.

   Обслуговується кормороздавач однією людиною. Одна одиниця техніки забезпечує роздачу кормів для трьохсот-чотирьохсот тварин. Тому ця техніка підходить як для невеликих господарств, так і великих ферм.

     До переваг цієї техніки ми можемо віднести:

   ◈ багатофункціональність;

   ◈ міцність та довговічність;

   ◈ простота обслуговування.

   Ми гарантуємо найвищу якість нашої техніки: вона буде служити вам без збоїв довгі роки. Але якщо вам знадобився ремонт і необхідні деталі на кормороздавач кту-10 каталог запчастин  >на нашому сайті допоможе вам вибрати необхідні елементи. Запчастини представлені оригінальні та за якістю відповідають повністю найвищим стандартам, яких ми дотримуємось у роботі. Також ми надаємо обслуговування за гарантією та післягарантійне обслуговування нашої техніки.

Надається доставка по всій території України.

 

 

 На всю придбану у нас техніку діє програма державної компенсації 25% вартості 
сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.